Xsara picasso, Fiat 500x, fiat 500x, alfa romeo 159 wymiary

57 2016/09/20

Wynajem aut dostawczych

Wynajem aut dostawczych
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

wynajem-aut-dostawczych-5Potrzebujecie samochodów do rozwinięcia Waszego przedsiębiorstwa usługowego, ale nie chcielibyście płacić za nich wysokich kwot? Wynajem aut dostawczych, jaki realizujemy w ramach naszej działalności to rozwiązanie, dzięki któremu zaopatrzycie się w nowoczesne oraz bezpieczne pojazdy w korzystnych cenach na określony czas. Dzięki temu w szybki sposób rozbudujecie Waszą flotę pojazdów.

Nasze modele są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia oraz przeszły też każdy z kluczowych przeglądów. Tym samym personel bez żadnego zmartwienia będzie mógł eksploatować je przy codziennej działalności.

Dzięki swojej pojemności świetnie sprawdzą się zarówno przy pomocy w przeprowadzkach, jak i działalności stricte przewozowej. Tak naprawdę sposób wykorzystania każdego z naszych aut zależy wyłącznie od Was.

Oferujemy bardzo przystępny model regularnych spłat, dzięki czemu nie nadwyrężą one znacząco Waszego firmowego budżetu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

About 

Related Articles